Surprise Me!
Search Results For:

Leonora Jakupi Atje Larg

Leonora Jakupi me emocion të veçantë udhëton drejt Prekazit

BURIMI I LAJMIT : http://kosovarja.al/showbiz/leonora-jakupi-me-emocion-te-vecante-udheton-drejt-prekazit-100291/ INSTAGRAM: ...

2018-03-06 02:28 967 YouTube

Miron Kotani (orkestrim) Capkenia - Leonora Jakupi - KOsove 1999

Nje kenge e kompozuar nga Luan Zhegu per kengetaren Leonora Jakupi ne vitin 1999 orkestruar nga Miron Kotani.

2018-04-01 02:56 313 YouTube

Ardian Mushkolaj (Official Trailer)

2017-05-30 00:22 439 YouTube

Irkenc Hyka ft. Dani - Nje Lamtumire (Official Video)

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Irkenc on Instagram : http://smarturl.it/Irkenc Irkenc on Facebook : http://smarturl.it/IrkencHyka Music By Irkenc Hyka Lyrics By ...

2017-11-12 03:46 22,066,857 YouTube

VAJZA ME ZERIN ME TE BUKUR kANAGJEQI 2018

Facebook: http://smarturl.it/ONIMA Dhe Produksioni Neta https://www.facebook.com/profile.php?id=100006139456326 Per Qdo Vrejtje apo Kerkes Lajmrohu ne ...

2018-04-18 04:43 16,755 YouTube

LEONORA JAKUPI - Mos u tremb nga dashurija

...

2018-03-21 03:42 364 Dailymotion

LEONORA JAKUPI - E PA PREKUR(2018)

...

2018-01-08 03:20 110 Dailymotion

Meda ft Vjollca Haxhiu, Leonora Jakupi, Gold AG - Shqiperi Kuq e Zi (Official Song)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqipMuzika: Alban FurtunaProduced by : EmraCom...

2016-09-27 03:05 389 Dailymotion

Leonora Jakupi - Koha sna Fale (Official)

Facebook: http://www.facebook.com/LeonoraJofficial...

2015-08-04 04:14 84 Dailymotion

OXYGEN - GËZUAR 2013 - XEN JETISHI & LEONORA JAKUPI

https://www.facebook.com/OxygenShowNeKtv...

2013-01-02 03:12 3,121 Dailymotion
Listen Onlie Music