Surprise Me!
Search Results For:

MUZIKE POPULLORE

Polifonia 2019 - Kenge Popullore

Teksti muzika orkestrimi : Naim Krasniqi Prodhuar nga: Polifonia AV Polifonia FanPage Contact: https://www.facebook.com/PolifoniaAudioVideo/ Polifonia ...

2018-12-08 37:00 278,556 YouTube

Mariola & Jurgen Kacani - Kolazh Me Kenge Dasme (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.

2018-07-13 09:12 5,357,330 YouTube

ARTIOLA TOSKA MUZIK POPULLORE TE BUKURA

ARTIOLA TOSKA 2018.

2017-12-19 23:00 308,585 YouTube

Kenge Popullore 2 - 2018

Të gjitha muzikët qê jeni duke dëgjuar janë pa të drejtën e autorit pa përfitime personale. Ne jemi duke i publikuar vetëm për kënaqësinë e cdo Shqipëtari kudo ...

2018-02-05 10:01 115,305 YouTube

Sofra Pejane - Muzikë Popullore

2013-05-04 45:03 75,054 YouTube

Programi i vitit te ri 2011 - Muzike Popullore - Potpuri - Gezuar RTV21

Programi i vitit te ri 2011 - Muzike Popullore - Potpuri - Gezuar RTV21...

2012-09-29 13:24 3,431 Dailymotion

Zikja Durresit & Dash Sopi- Muzike Popullore Mesme 07-09-2017

Zikja Durresit & Dash Sopi- Muzike Popullore Mesme 07-09-2017...

2017-09-07 06:39 18 Dailymotion

Elizabeta Marku me kenge popullore e muzike folklorike

...

2016-03-17 04:43 167 Dailymotion

Elizabeta Marku me kenge popullore e muzike folklorike

...

2016-04-21 04:43 268 Dailymotion

MUZIKE POPULLORE

MUZIKE POPULLORE...

2013-05-28 34:56 2,143 Dailymotion

Komentimi i enderrave shkarko(Linku eshte ne description)

adf.ly/​1TTbI , endrrat dhe interpretimi i tyre, meso endrrat mi komentu, komentoj endrrat, endrrat komento, komentimi i endrrat, kam pa enderr, rreth endrrav...

2011-07-19 01:57 7,388 Vimeo

Valle - TV Promo

Tregimi në dokumentarin ”Valle" lidhet me momentet jetësore të njeriut, të cilat përcjellen me muzikë dhe valle. Në shërbim moral të popullit dhe tra...

2012-08-13 20:28 458 Vimeo

Enada Hoxha - Simfonia e Jetës Edicioni 6-të

Qendra Kulturore “Horizontet e Reja” në bashkëpunim me Universitetin Epoka dhe KolegjetTurke organizuan më 1 Mars 2015 programin artistik “Simfonia e J...

2016-01-25 03:19 0 Vimeo
sinema sinema Listen Onlie Music