Surprise Me!
Search Results For:

Kenge Popullore

Polifonia 2019 - Kenge Popullore

Teksti muzika orkestrimi : Naim Krasniqi Prodhuar nga: Polifonia AV Polifonia FanPage Contact: https://www.facebook.com/PolifoniaAudioVideo/ Polifonia ...

2018-12-08 37:00 97,729 YouTube

Mariola & Jurgen Kacani - Kolazh Me Kenge Dasme (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.

2018-07-13 09:12 4,585,103 YouTube

Polifonia 2018 Kenge Popullore

Produced by: Polifonia AV Fan Page https://www.facebook.com/PolifoniaAudioVideo/

2017-12-30 54:50 521,772 YouTube

Kollazh me kenge popullore Live Jakup Kalivaci Erind Xhaferi,Sidorela Zeqaj,Sazan Salobehaj

Ne kanalin tim do te gjeni muzik live nga dasmat shqipetare dhe evente te ndryshme Klarinet Jakup Kalivaci tel. 069. 29. 26 092 Organo Manolis Vrahopullos ...

2018-12-12 39:40 5,703 YouTube

Kenge Popullore 2 - 2018

Të gjitha muzikët qê jeni duke dëgjuar janë pa të drejtën e autorit pa përfitime personale. Ne jemi duke i publikuar vetëm për kënaqësinë e cdo Shqipëtari kudo ...

2018-02-05 10:01 98,673 YouTube

Mixha Rame Humor Kendon Islam Hasi dhe disa Kenge popullore

WWW.SHQIPET.EU...

2011-06-13 30:11 2,847 Dailymotion

KENGE POPULLORE 1

KENGE POPULLORE 1...

2011-05-28 05:07 1,293 Dailymotion

Hekuran Xhambazi&Myslim Lela&Rafael Caka-Kenge Popullore Vjetra

Hekuran Xhambazi&Myslim Lela&Rafael Caka-Kenge Popullore Vjetra...

2018-06-24 05:07 0 Dailymotion

MARATONA E KENGES POPULLORE 04

MARATONA E KENGES POPULLORE 04...

2011-09-22 41:41 831 Dailymotion

Kenge Popullore Shqiptare & Folk Music (Official Video)

...

2016-01-29 04:06 2,005 Dailymotion

Valle - TV Promo

Tregimi në dokumentarin ”Valle" lidhet me momentet jetësore të njeriut, të cilat përcjellen me muzikë dhe valle. Në shërbim moral të popullit dhe tra...

2012-08-13 20:28 458 Vimeo

Pesevjetori Themelimit shoqates Gruda

SHOQATA KULTURORE-ARTISTIKE "GRUDA" SHËNOI 5-VJETORIN E THEMELIMIT Shoqata Kulturore-Aritistike "Gruda" shënoi të shtunën në restorantin "Belveder" në Rr...

2009-09-11 21:34 258 Vimeo

Enada Hoxha - Simfonia e Jetës Edicioni 6-të

Qendra Kulturore “Horizontet e Reja” në bashkëpunim me Universitetin Epoka dhe KolegjetTurke organizuan më 1 Mars 2015 programin artistik “Simfonia e J...

2016-01-25 03:19 0 Vimeo

13 male me kembe

Teksti. Zaho Balili Kendon. Grupi i Hormoves Zaho Balili U lind ne tetor te vitit 1951 Rexhin te Kurveleshit. Ka mbaruar dy shkolla te mesme, ate te pergjithe...

2016-02-06 03:41 267 Vimeo

Atje kemi laberine

Teksti. Zaho Balili Kendon. Lot kurbeti Zaho Balili U lind ne tetor te vitit 1951 Rexhin te Kurveleshit. Ka mbaruar dy shkolla te mesme, ate te pergjitheshmen n...

2016-02-09 04:35 140 Vimeo
sinema sinema Listen Onlie Music