Surprise Me!
Search Results For:

Shka Dita

Çka ka Shpija - Episodi 7 Sezoni IV 11.12.2017

Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Çka ka Shpija - Episodi 7 Sezoni IV 11.12.2017 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.

2017-12-13 40:21 634,352 YouTube

SHOQATA "DON GJON BUZUKU" me "SHKA BUZUKU" - Dita e Flamurit - 28 nëntori.wmv

Grupi folklorik i Shoqatës " Don Gjon Buzuku" shfaqi vallen e pregaditur për ditën e flamurit me rastin e 28 nëntorit të organizuar nga Këshilli nacional i shqipëtarve në Qendren pë

2011-12-18 07:44 2,108 YouTube

Çka ka Shpija - Episodi 4 Sezoni IV 20.12.2017

Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Çka ka Shpija - Episodi 4 Sezoni IV Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.

2017-11-20 33:07 1,028,918 YouTube

Çka Ka Shpija - Episodi 20 - Sezoni II - Episodi Festiv për Pavarësi

Çka Ka Shpija - Episodi 20 - Sezoni II - Episodi Festiv për Pavarësi i transmetuar ditën e Mërkurë me 17.02.2016 Rrjetet e ShqipTube: YouTube: http://smarturl.it/SHQIPTUBE / Facebook:.

2016-02-17 50:39 2,780,893 YouTube

ansambli dita

ansambli dita shtime dalin ne sken me 4 pika 3 valle dhe 1 kong.

2009-08-11 05:08 3,211 YouTube

SHKA - DITA - SHTIME

SHKA - DITA - SHTIME - VALLE - FOLK SHOW - KUSHTUAR HEROIT LEGJENDAR HAMZE JASHARIT...

2010-11-27 05:20 615 Dailymotion

SHKA - DITA - SHTIME - VALLJA E ARBERESHEVE - FOLK SHOW

SHKA - DITA - SHTIME - VALLJA E ARBERESHEVE - FOLK SHOW...

2010-11-27 04:59 539 Dailymotion

SHKA - SHPRESA - ALBERIJE RAMOSAJ - QESH E VOGEL E U RRITA

SHKA - SHPRESA - ALBERIJE RAMOSAJ - QESH E VOGEL E U RRITA...

2011-06-21 02:30 1,910 Dailymotion

SHKA - HUZRI TAHIRI - SELLCE TETOVE

SHKA - HUZRI TAHIRI - SELLCE TETOVE...

2011-06-21 02:21 512 Dailymotion

SHKA - PERPARIMI - POTPURI_2

SHKA - PERPARIMI - POTPURI_2...

2011-06-21 02:45 53 Dailymotion

Valle - TV Promo

Tregimi në dokumentarin ”Valle" lidhet me momentet jetësore të njeriut, të cilat përcjellen me muzikë dhe valle. Në shërbim moral të popullit dhe tra...

2012-08-13 20:28 438 Vimeo
Listen Onlie Music