Surprise Me!
Search Results For:

Thaci Perseri Fyen Alsat M

Gazetarët të tmerruar nga përgjimet, Alsat-M media e vetme shqiptare e përgjuar

Më shumë se 100 gazetarë kanë qenë të përndjekur dhe të përgjuar nga ana e Drejtorisë për Siguri dhe Zbulim pranë MPB-së. Kjo u konfirmua në shpalosjen e ...

2015-02-25 04:28 1,719 YouTube

Drini mk Menduh Thaci Struge 001 002

menduh thaci, drini.mk, struga, ziadin sela, pdsh, thaci,

2014-03-28 01:50 9,778 YouTube

Ademi: Elektorati vendos kush do jetë në qeveri, Thaçi vetëm mund të ëndërroj

Kush do të jetë në qeveri do të përcaktojnë votuesit e jo ambicet dhe dëshirat e dikujt, kështu ka komentuar Abdilaqim Ademi atë që për çdo ditë në tubime u ...

2014-04-21 02:00 1,228 YouTube

13.Emisioni inBOX debativ - Menduh Thaçi Kryetar i PDSH-së LajmTV

Na ndiqni: Website LajmTV: http://www.lajm.tv/ Facebook LajmTV: https://goo.gl/gk4w0t Youtube LajmTV: https://goo.gl/YL0LMN Prill,2017.

2017-04-08 32:26 4,245 YouTube

SOT TAKIMI I XX NE BRUKSEL TAKOHEN PERSERI HASHMI THAÇI DHE IVICA DAÇIÇ LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i P...

2015-11-24 00:57 6 Dailymotion

Bruksel, arrihet marrëveshje mes Kosovës dhe Serbisë

Kosova dhe Serbia arritën mbrëmë marrëveshje në Bruksel për telekomunikacionin dhe energjinë. Sipas marrëveshjes nga janari i vitit 2015 Kosova do të k...

2015-08-21 02:13 0 Dailymotion

Karnavali i Vevçanit, s'përjashtohen fyerjet

Në Karnavalin e Vevçanit, gjegjësisht për maskat që do të shfaqen gjatë mbajtjes së tij prej datës 12 deri më 14 janar të këtij viti, nuk mund të p...

2015-08-21 01:49 0 Dailymotion

Asgjë e re për emrin e Maqedonisë - News, Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tvhttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://instagram.com/vizionplustelevizionhttps://twitter.com/VizionPlusTVPas takimit në Ohër, shefat...

2018-05-14 01:17 1 Dailymotion

"Ju flet Moska": Merkel promovon dyshen Thaçi-Vuçiç, harron Ramën

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTRoli i kryeministrit Rama në arenën ndërkombëtarë në lidhje me partneritetin e tij më Vuçiç tashmë ...

2018-05-18 10:37 0 Dailymotion
Listen Onlie Music