Surprise Me!
Search Results For:

Zemrat Ti Gezojme

Rovena Ibrahimi ft Petrit Lulo - Nema Zemren

Music by: Adi Hila Produced by: Rovena Ibrahimi Lyrics : Adi Hila , Nexhip Seraj Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk ...

2016-11-15 03:47 2,733,245 YouTube

Ervin Terolli - Te gezojme krushqine (Official Video HD)

Elrodi Production.

2016-03-21 04:28 14,251 YouTube

Lindita Kryeziu & Vjollca Selimi - Qaj Zemer - Polifonia 2016

Programi Festiv Viti Ri 2016 - RTV21 Kenge Popullore - Adaptoi dhe orkestroi : Naim Krasniqi Realizuar nga Polifonia & RTV21.

2015-12-31 03:44 4,159 YouTube

Drita Suçi - Po vjen shtatselvia

Këngë popullore matjane nga Drita Suçi e grupi i burrave Burrel. Ata sy o që ke ti seç ti kam zili, Djal o more djalo, ç'mi hedh ato fjalo Lere zemrën të flasë vet, ...

2014-08-23 02:03 10,079 YouTube

Grupi Djemte e Vlores - Ne shkembenjte e gurte qe puthen nga vala - Sofra e Kenges Labe

Marrës -Vasil Sera , Kthyes - Viron Laci, Hedhës - Sadik Hodaj , Iso - Grupi Djemte e Vlores, Teksti:----------- (Lexo tekstin më poshtë) Në shkëmbenjtë e gurtë Që ...

2017-04-08 03:28 16,686 YouTube

ZEMRAT TI GEZOJME - I

ZEMRAT TI GEZOJME - I...

2012-10-17 41:28 1,007 Dailymotion

ZEMRAT TI GEZOJME - II

ZEMRAT TI GEZOJME - II...

2012-10-17 16:24 548 Dailymotion

Zemrat ti Gezojm Kenge dhe Humor Qumili

www.shqipet.eu...

2011-09-07 31:32 1,350 Dailymotion

President, të ftoj të bësh iftar me mua, në shtëpinë time të shkatërruar nga ti, ...vetëm se ne e dëshmuam Shahadetin...(Një video që ka prekur zemrat e mili

President, të ftoj të bësh iftar me mua, në shtëpinë time të shkatërruar nga ti, ...vetëm se ne e dëshmuam Shahadetin...(Një video që ka prekur zemr...

2018-05-19 03:27 17 Dailymotion

Ti gëzojmë të varfërit...Shpërndajeni

Ti gëzojmë të varfërit...Shpërndajeni...

2018-04-10 01:45 0 Dailymotion